Evlenip Miami’ye yerleşmişti! Şiddet gördüğünü açıklayan Yeşim Erçetin’in eşi hayatını kaybetti!

Eski manken Yeşim Erçetin, yaklaşık altı aydır birlikte olduğu iş insanı Fevzi Kardeseci ile 2022 yılında Amerika’nın Miami kentinde nikah masasına oturmuştu.

6 aylık ilişkilerini nikah ile taçlandıran ikilinin, şahitliklerini Pelin ve Volkan Yetmişnir çifti ile Mert Ersin yapmıştı.

İKİ ÇOCUK ANNESİ

Yeşim Erçetin, ilk evliliğini 2000-2003 yılları arasında şarkıcı Ozan Orhon ile gerçekleştirdi. İkilinin, bu birliktelikten Yağmur Lara adında bir kızı bulunuyor. Erçetin, daha sonra 2010’da Emre Matraş ile nikah masasına oturdu. Masal adında bir kızı bulunan ikili, 2015 yılında boşanmıştı.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin, geçtiğimiz günlerde yüzünün halini paylaşarak eşinden gördüğü şiddeti anlatmıştı. Erçetin “Kafama vurdu, yüzümü cama çarptım. Sebep kumar. Arkadaşımın evine sığındım, boşanma davası açıyorum” demişti.

“CANIM KOCAM GİDİŞİN ÇOK ANİ OLDU”

Erçetin geçtiğimiz gün ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin ölüm haberini duyurdu. Ani ölümle sarsılan eski manken paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

Yeminimizi tuttuk iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik canım kocam gidişin çok âni oldu ışıklarda uyu… Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir